Pārbaudi savas auto līzinga iespējas šeit

PIESAKIES, IZVĒLIES UN AIZŅEMIES GUDRI

Mūsu valstī ir vairāki banku kreditori un vēl vairāk kreditoru ne-banku sektorā. Un katrs savu jauno klientu vēlas noturēt ar saviem viltīgajiem paņēmieniem, pat pieminot, ka pie viņiem esot vislabākais piedāvājums un nosacījumi, taču vai tā ir patiesība?

Ja kādreiz klients pats meklēja savu izdevīgāko kreditoru, tad laikam ejot uz priekšu un, arī šajā jomā, tirgus situācijai mainoties (attīstoties), esam sastapuši jaunas iespējas – kredītu salīdzinātājus, jeb tā saucamās kredītu salīdzināšanas platformas. Mēs kā auto tirdzniecības kompānija “RigasAuto.lv” sadarbojamies ar, vienu no pirmajām, Latvijas tirgū stabilitāti ieguvušo “eLizings.lv” kredītu salīdzināšanas platformu. Auto Kredīts

Kompānija, sadarbojoties ar lielāko daļu kreditoriem, atrod labāko, izdevīgāko un draudzīgāko piedāvājumu, no visiem. Klientam vairs nav jādomā, kur iesniegti dati, jādodas pie viena vai otra. Neatkarīga kompānija, kura patiešām ieteiks labāko, bez slēptiem nosacījumiem. Atliek vien izvēlēties sev tīkamāko un uzreiz visu noformēt droši un vienā vietā.

Protams arī paši automašīnu tirgotāji sadarbojas konkrētiem kreditoriem. Šādās situācijās noteikti uzdodiet paši sev sekojošus jautājumus:

Un nav svarīgi, vai Jūs griezāties pie kreditora pēc pilnas finansējuma summas vai tikai daļējas (ja pietrūkst tikai daļa no pirkuma summas). Piedāvājums sevī ietver procentu likmi neatkarīgi no paņemtās kredīta summas.

Novēlam ikkatram izvērtēt savas iespējas un izvēlēties sev piemērotāko aizdevēju.

Aizņemies apdomīgi un izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!