Pārbaudi savas auto līzinga iespējas šeit

Auto tirdzniecība

Latvijas auto tirgū pēdējos gados ir pastiprinājusies tendence, kad lietotu automašīnu uzņēmumi pārdislocējās no Rīgas un Rīgas rajoniem uz citām Latvijas pilsētām un novadiem.

Tagad auto plači biežāk un biežāk ir sastopami reģionos, bet liel pilsētās autoplaču skaits tikai pieaug. Tas ka auto tirdzniecība tagad ir plašāk pieejama jebkuram Latvijas iedzīvotājam redzams arī uz auto ceļiem, kur plašā klāstā mēs vairāk un vairāk redzam jaunākus audi, bmw, volvo un citu marku automašīnas līdz ar ko ir saprotams ka autoparks Latvijā atjaunojās vel straujāk nekā iepriekš.

Kādas automašīnas un ko piedāvā auto placis Tukumā vai auto placis Liepājā - tas ir jebkurā līmeņa auto no vidēja līdz luksus klases. Arī finanšu risinājumi: auto līzings un kredīts ir pieejami uz vietas, kas nozīmē ka klients bez pirmās iemaksas varēs iegādāties auto un tikt pie vēlamās automašīnas dienas laikā. Tas arī ir iemesls tam, ka tagad vidēja līmeņa iedzīvotājs var tikt pie mazlietotas auto un izvairīties no ieguldījumiem savā vecā auto, jo vecā automašīna parasti kalpo par daļēju iemaksu jaunam.